Urządzenia wielofunkcyjne używane marki Kyocera

Urządzenia wielofunkcyjne japońskiej marki Kyocera charakteryzują się wysoką jakością. Są energooszczędne i przyjazne środowisku, poprzez system odzyskiwania tonerów. Urządzenia wielofunkcyjne to nie tylko drukarka, ale kopiowanie, skanowanie i fax. Urządzenie doskonale sprawdzi się w większych firmach, biurach, w punktach ksero, a nawet w szkole.

W swojej ofercie Kyocera ma nie tylko mono drukarki, ale też sprzęty wielofunkcyjne laserowe, które drukują w kolorze. Urządzenia nie tylko są przyjazne środowisku, ale też cechują się szybką pracą, doskonałą jakością druku, pozwalają sporządzić różny format dokumentu i co najważniejsze, są bardzo ciche w swojej pracy. Ma to ogromne znaczenie głównie w biurach, aby nie rozpraszać pracowników.

Ze względu na efektywną pracę i najlepszą jakość nie każda firma może pozwolić sobie na sprzęt marki Kyocera z powodu wysokich cen.

W takim przypadku z pomocą przychodzą sklepy, które oferują zakup urządzeń wielofunkcyjnych używanych. Taka opcja pozwala kupić sprzęty wielofunkcyjne mono lub wielofunkcyjne laserowe za niższe pieniądze, ale w równie dobrej jakości.

Zanim sprzęt poleasingowy trafi do ponownej sprzedaży robionych jest wiele testów produktu, tonery wymieniane są na nowe, a każda szwankująca część zostanie wymieniona na nową. Również wszystkie akcesoria są dokładnie sprawdzane i ewentualnie wymieniane na nowe.

Urządzenia wielofunkcyjne Kyocera – czarno – białe.

Urządzenia wielofunkcyjne mono doskonale sprawdzą się w instytucjach typu urzędy, biura, gdzie sporządzana jest głównie dokumentacja w kolorystyce czarno białej na przykład faktury. Dodatkowo mamy możliwość wybrania formatu druku, nie tylko standardowo A4, ale na przykład większy – A3. Urządzenie marki Kyocera poprzez swoją elastyczność gwarantuje doskonałej jakości wydruk, cechuje się szybkością i mamy możliwość wydrukowania większej liczby dokumentów w krótkim czasie.

Urządzenia Kyocera wyposażone są w dotykowy panel sterowania, z intuicyjnym menu, w którym wybieramy jaką czynność chcemy, aby urządzenie wykonało. Menu jest kolorowe, czytelne, z opcja wyboru języka. Dzięki temu obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i szybka, a przez to także przyjemna dla użytkownika.

Firma Kyocera ma w swojej ofercie mono drukarki wielofunkcyjne o dużych gabarytach, które najlepiej nadają się do większych biur, firm i punktów ksero, ale mamy też do wyboru mniejsze urządzenia, które zmieszczą się na biurku.

Wydruki w kolorze, czyli urządzenia wielofunkcyjne laserowe marki Kyocera.

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe charakteryzują się efektywną, szybką i wydajna pracą równie dobrze jak sprzęty drukujące na czarno biało, dlatego są uznawane za najwyższej klasy urządzenia. Sprzęty wielofunkcyjne laserowe są najbardziej pożądane przez firmy architektoniczne, przez projektantów i wiele innych firm, w których sporządza się projekty i dokumenty w kolorze. Marka Kyocera zapewnia najwyższą jakość druku, precyzję najmniejszych szczegółów, tak aby skanowanie i kopiowanie materiałów było jak najlepsze.

Wybierając urządzenie wielofunkcyjne marki Kyocera mamy zagwarantowaną wydajność, niezawodną prędkość druku w minutę i drukowanie skanowanie laserowe na różnej gramaturze papieru.

W urządzeniach firmy Kyocera mamy najwyższej jakości toner, który zapewnia najlepszą jakość wydruku, jest on bardzo wydajny i przyjazny środowisku.

Dlaczego opłaca się kupować używane urządzenia wielofunkcyjne marki Kyocera.

Wiele firm i instytucji sporządza wiele dokumentów wybierając różny format produktu, a także kolor luz czarno biały druk. Najwygodniejszą opcją jest posiadanie takiego urządzenia w biurze, dzięki któremu będziemy mogli szybko i na miejscu skserować, wydrukować i zeskanować potrzebne materiały. Idealnie do tego sprawdzi się sprzęt marki Kyocera, jednak nie każda firma może pozwolić sobie na taki wydatek , ponieważ wysokiej jakości sprzęty mają wysokie ceny. Na szczęście na rynku pojawiło się bardzo dużo firm, które oferują używane kserokopiarki wielofunkcyjne firmy Kyocera.  Zazwyczaj sprzęty tego rodzaju są pozyskiwane od dużych korporacji, często zza granicy, które były używane przez rok, dwa, często maksymalnie trzy lata. Dlatego mamy wysokiej jakości sprzęt renomowanej marki jaką jest Kyocera, za dużo niższą kwotę, niż nowe kserokopiarki.

Zanim urządzenie trafi do ponownej sprzedaży zostaje poddane wielu testom, dokładnie sprawdzone. Każda ewentualna usterka została naprawiona, a zepsuta część wymieniona. Wiele firm, które mają w sprzedaży poleasingowe kserokopiarki wielofunkcyjne Kyocera zapewnia klientom gwarancję na produkt. Dlatego w razie ewentualnej usterki sprzęt zostaje szybko poddany naprawie przez serwis.   Zakup sprzętu wielofunkcyjnego używanego to najlepsza opcja dla firm i instytucji, które potrzebują najwyższej klasy sprzętu, aby sporządzać najlepszej jakości druki, ale które nie mogą sobie pozwolić na przeznaczenie tak wysokiej kwoty na sprzęt. Dzięki temu mamy możliwość zakupić najlepszy sprzęt marki Kyocera za dużo niższe pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *