Kyocera

Kyocera - producent wysokiej klasy kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Kyocera przez lata swojej działalności dała się poznać jako producent wysokiej klasy sprzętu elektronicznego, fotograficznego, a także drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Bez wahania można powiedzieć, że jest jednym z liderów w dynamicznie rozwijającej się branży przetwarzania dokumentów.

Kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne Kyocera

W świecie branży ksero, kserokopiarki Kyocera czarno białe jak i kserokopiarki kolor cieszą się dobrą renomą.  Po pierwsze chodzi tu o  fakt, że sprzęty tego producenta charakteryzują się bardzo niskim kosztem wydruku stron. Ponadto mają one najniższe koszty eksploatacji całkowitej. Tyczy się to także urządzeń wielofunkcyjnych. Urządzenia wielofunkcyjne laserowe  występują w wersji kolor lub czarno-białe, aby ich użytkownicy mogli dobrać urządzenie najlepiej odpowiadające ich wymaganiom. Należy podkreślić, że produkty tej japońskiej marki cały czas podlegają innowacjom.  Jak wiemy priorytetem firmy jest tworzenie jak najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do zarządzania dokumentami. Ponadto marka ta bardzo zważa na to, aby realizować swoje cele w jak największej harmonii ze środowiskiem.

Kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne laserowe a ekologia

Co więcej Kyocera jest pionierem jeżeli chodzi o technologię bezkasetową. Technologia ta jest z powodzeniem stosowana w linii urządzeń ECOSYS. Oznacza to,że wykorzystuje się elementy o wydłużonej trwałości. Jedynym materiałem eksploatacyjnym jest toner. Dbałość o środowisko prezentowana przez tą firmę została doceniona na świecie. Dlatego też wiele nagradzono produkty certyfikatem Niebieski Anioł, czyli najbardziej prestiżowym odznaczeniem w kategorii ochrony środowiska w Niemczech.  Ponadto wszystkie produkty tej firmy, wyprodukowane po 1 kwietnia 2007 r, sygnowane są logo “Energy Star” . Poświadcza ono spełnianie rygorystycznych wymogów w zakresie zużycia energii oraz papieru. Warto dodać, że w  2018 roku urządzenie wielofunkcyjne Kyocera, a konkretnie model ECOSYS M3655idn zostało wybrane Produktem Roku dla podmiotów publicznych. Warto dodać, że kolorowe urządzenia wielofunkcyjne Kyocera zostały zwycięzcami testów laboratorium Buyers Lab (BLI) – opinia ta potwierdza niezawodność z jaką kojarzy się to przedsiębiorstwo.