Konica Minolta

Kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne firmy Konica Minolta

Na rynku urządzeń biurowych jest bardzo duży wybór urządzeń wielofunkcyjnych używanych. Jedną z wiodących firm jest marka Konica Minolta. W swojej ofercie mają zarówno kserokopiarki monochromatyczne, jak i urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii jest kserokopiarka Konica Minolta bizhub

Maszyny marki Konica Minolta świetnie sprawdzą się w małych biurach, urzędach, w większych korporacjach i punktach ksero. Dzięki nim możemy w szybki sposób wykonać kopię, skan i świetnej jakości druk. Wiele tych sprzętów jest wyposażone także w fax. 

Dodatkowo używając kopiarek Konica Minolta możemy wybrać format papieru druku, co oznacza, że to idealna oferta dla firm, które sporządzają różne wielkości druku. 

Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta czarno białe.

Kserokopiarki firmy Konica Minolta doskonale sprawdzi się w urzędzie, biurze, w księgowości i w każdym miejscu, w którym sporządzana jest duża liczba dokumentów w tonacji czarno białej, gdzie nie jest wymagany kolor. 

Marka Konica Minolta oferuje bardzo dobrej jakości profesjonalny sprzęt w dobrej cenie. Dodatkowo jest on świetny do biura, ponieważ jest cichy w swojej pracy, ma szybki czas ekspozycji, dlatego możemy przygotować dużą liczbę dokumentów w bardzo szybkim czasie, wybrać format papieru, wydruki są na najwyższym poziomie. Co najważniejsze, urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, co również przyspiesza i ułatwia pracę. 

Dużą zaletą urządzeń wielofunkcyjnych marki Konica Minolta jest różny rozmiar drukowanych dokumentów, nie muszą być one w rozmiarze A4, ale mogą być to też mniejsze lub większe dokumenty, dlatego w szybki sposób wydrukujemy potrzebny nam materiał bez zbędnego biegania do punktów ksero. 

Kserokopiarki firmy Konica Minolta kolorowe

Kserokopiarki kolorowe firmy Konica Minolta z serii bizhub są bardzo kompaktowe, charakteryzują się przede wszystkim szybkością i nowoczesnym wyglądem. Są bardzo wydajne i niezawodne, a do tego niskie koszty utrzymania i użytkowania. Urządzenia bizhub idealnie sprawdzą się do małych biur. Wyposażone są w duży ekran LCD, który jest bardzo przejrzysty i kolorowy, dlatego urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Dodatkowo na ekranie możemy przeglądać foldery z dokumentami, co także przyspiesza nam pracę na urządzeniu. 

W kserokopiarkach z serii bizhub używa się tonerów o najwyższej jakości, co doskonale przekłada się na świetnej jakości druk. 

Kserokopiarki kolorowe firmy Konica Minolta z serii bizhub sprawdzą się nie tylko w małym biurze, ale też w dużych biurach, w których sporządza się projekty w kolorze na różnych formach papieru, w szkołach, gdzie drukujemy i kserujemy dużo kolorowych materiałów dydaktycznych, a także w punktach ksero. 

Urządzenia wielofunkcyjne używane marki Konica Minolta

Urządzenie wielofunkcyjne używane to tańsza alternatywa nowych urządzeń, ponieważ za niższą cenę możemy zyskać sprzęt najwyższej jakości renomowanej marki Konica Minolta. Kserokopiarka używana to urządzenie z niskim przebiegiem, które wcześniej były używane w biurach lub korporacjach. Kupując urządzenie poleasingowe możemy być pewni, że nasz sprzęt będzie dobrej jakości i bez wad. Przed sprzedażą urządzenia firmy dokładnie sprawdzają sprzęt, przeprowadzają wiele testów, a nie działające lub szwankujące części są od razu wymieniane przez serwis na nowe, aby służyły jak najdłużej. 

Kserokopiarka używana firmy Konica Minolta jest coraz bardziej doceniana wśród właścicieli biur i dużych korporacji, a także w innych instytucjach takich jak szkoły, urzędy i punkty ksero. 

Wyróżnia je przede wszystkim najwyższej jakości druk, ekonomiczna eksploatacja i cicha praca urządzenia. Te czynniki sprawiają, że urządzenia świetnie sprawdzają się podczas swojej pracy, a dodatkowo niska cena zakupu to najwyższy atut.