Ricoh

Producent urządzeń drukujących Ricoh

O firmie Ricoh

Firma powstała w 1936 roku. Specjalizuje się w wysokiej klasy urządzeniach do druku biurowego, jak również produkcyjnego ( maszyny produkcyjne)  i systemach do zarządzania dokumentami. Co więcej, w repertuarze marki znajduje się tworzenie projektorów, tablic interaktywnych czy produkcja aparatów fotograficznych.

Ricoh – bogata historia i innowacyjność

Bez wątpienia, firma ta może się poszczycić historią pełną zaszczytnych elementów. To właśnie Ricoh był autorem pierwszego na świecie faksu biurowego w wysokiej prędkości(lata 70te). Ponadto innowacyjność to cecha na którą producent ten zwraca szczególną uwagę . Co więcej, stanowi to motyw przewodni działalności firmy. Ze względu na to opracowują narzędzia które umożliwiają zarówno błyskawiczną reakcję na zmiany, jak i sprostanie nowym wymaganiom.

Ricoh – kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne

Kserokopiarki tej firmy cieszą się bardzo dobrą renomą. W ofercie tej marki znajdziecie zarówno kserokopiarki Ricoh czarno-białe , jak i zapewniające wyrazisty kolor wydruków kserokopiarki Ricoh kolorowe.  Również ludzie na całym świecie doceniają ich niezawodność oraz fakt, że są niesamowicie intuicyjne w obsłudze. Jednocześnie obsługa menu jest nie tylko przystępna.  Ponadto samo menu można dopasować do potrzeb użytkownika. Jeśli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne to skupiają w sobie kilka funkcjonalności pracując przy tym szybko i niezawodnie.  Dzięki temu plasują się w czołówce najczęściej wybieranych maszyn biurowych. Również urządzenia wielofunkcyjne laserowe kolorowe Ricoh  mogą poszczycić się ekonomiczną pracą oraz znakomitą jakością wydruku. Co za tym idzie, doskonale usprawnia to pracę wielu biur. Ponadto urządzenia wielofunkcyjne Ricoh czarno-białe świetnie radzą sobie nawet z bardzo dużym natężeniem pracy, w miejscach gdzie nie istnieje potrzeba tworzenia kopii i wydruków w kolorze.

W podsumowaniu warto podkreślić, że tworząc swoje produkty, producent stawia na minimalizację negatywnego wpływu na środowisko. Co więcej, nie ustaje w poszukiwaniu  nowych rozwiązań, które pozwolą na jak najbardziej efektywne wykorzystanie surowców oraz zasobów.

Masz pytanie do nas? Skontaktuj się z nami!

[contact-form-7 id="955" title="Formularz kontaktowy"]

MAXCOPIERS Piotr Urban

Trzęsówka 31 a
36-106 Trzęsówka
K. Kolbuszowej

telefony: 17 223 00 63
Kom. 883 700 550,
883 700 870
Adres e-mail : biuro@maxcopiers.pl