Sprzedaż hurtowa kserokopiarek

Sprzedaż hurtowa kserokopiarek w najlepszych cenach!

Część naszej oferty jaką jest sprzedaż hurtowa kserokopiarek to silna pozycja w wachlarzu oferowanych przez nas towarów i usług. Odbiorcom hurtowym, oferujemy bogaty asortyment z zakresu kserokopiarek i wszelkiego rodzaju innych urządzeń wielofunkcyjnych. Sami, bez pośredników zajmujemy się importem kserokopiarek.  Dzięki temu zyskujemy możliwość starannego selekcjonowania urządzeń zanim trafią one do naszych partnerów. Priorytetem maxcopiers jest aby kserokopiarki i inne urządzenia jakie zapewniamy naszym klientom były jak najwyższej jakości. Ponadto wszystkie urządzenia przechodzą przez szczegółowe testy techniczne.

Również uważnie wsłuchujemy się w zgłaszane zapotrzebowanie klientów. Dlatego jesteśmy otwarci na sprowadzanie coraz to nowych produktów w oparciu o zmieniające się potrzeby rynku jak i klienta.

Kserokopiarki używane

Kserokopiarki używane, są świetną i tańszą alternatywą dla nowych urządzeń. Naszym klientom, zapewniamy fachowe doradztwo w doborze tych urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo kserokopiarki różnych firm, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki a także plotery. Specjalizujemy się w sprzętach znanych marek które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. W naszej ofercie znajdziecie urządzenia Konica Minolta, Ricoh, Canon, Toshiba i inne

Zapytaj o ofertę

[contact-form-7 id="955" title="Formularz kontaktowy"]